ÚvodKatalog

O projektu

O projektu

Proč to děláme
Protože nás baví učit a naše děti baví učit se. Protože máme spoustu nápadů a chceme se o ně podělit. A budeme rádi, pokud nadchneme i vás.
PRO KOHO?
Náměty jsou převážně určeny pro výuku na 1. a 2. stupni základních škol, lze je využít i v předškolním nebo naopak vyšším vzdělávání.
JAK PORTÁL VYUŽÍT?
Nejděte si podle různých kriterií náměty, které vás právě zajímají. Každou kartu si můžete i vytisknout a vytvořit si tak portfolio oblíbených aktivit.

Autoři metodik

Nápady připravili lidé s bohatými zkušenostmi s výukou s ICT technologiemi.

Mgr. Lenka Kremlíková

Absolventka studia primární pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy s 31letou pedagogickou praxí, lektorka metodiky splývavého čtení SFUMATO dr. M. Navrátilové a současně i metody výuky matematiky podle p. prof. M. Hejného. Ve třídě s dětmi aktivně využívá tablety, kterými postupně nahradila různé kartičky.

Mgr. František Tomášek

Absolvent Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, obor matematika-občanská výchova, se 47letou pedagogickou praxí, emeritní ředitel fakultní základní školy v Brandýse nad Labem, ředitel vzdělávacího centra s akreditací MŠMT, dlouholetý lektor v dalším vzdělávání pedagogických pracovníků – učitelů a ředitelů, účastník vzdělávacích projektů, člen odborných týmů MŠMT.

Ing. Hana Slípková

Školitelka a metodička produktů EduBase, DoTest, EduRibbon, Toglic, autorka uživatelské dokumentace k těmto produktům. Velmi úzce spolupracuje s učiteli z řad uživatelů programů na možnostech využití dostupných a vývoji nových funkcí produktů.

Přečtěte si, jak si myslíme, že by informační technologie měly být ve výuce využívány. ČÍST VÍCE